Servis a oprava automatů

Servis

Objednejte si kvalitní a rychlou opravu či servis u společnosti Pavigo!

Našim zákazníkům zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Provádíme opravu a servis všech typů nabízených automatů – potravinových, nápojových i kávových.
Jedná se o celkový servis, včetně mincovníků a prodeje náhradních dílů z našeho skladu. Pokud některými součástkami aktuálně nedisponujeme, na vaši žádost je objednáme a co nejrychleji dodáme.

Také nabízíme úpravu automatu k provozu s nezávislým zásobníkem vody za příplatek 2 300 Kč (čerpadlo, časový spínač, silikonová hadice a plastový kanystr 25 l).

Záruční i pozáruční servis

Všechny náhradní díly máme skladem.

Prodej náhradních 
dílů 

Servis do 24 hod je pro nás samozřejmostí.

Individuální úprava automatu

Automat lze upravit k provozu s nezávislým zásobníkem vody.

Provozování automatů

Nejsnadnější cestou k prodejnímu nebo nápojovému automatu je jeho vlastní provozování naší firmou. Přebíráme veškerou péči o automat a zajišťujeme všechny potřebné práce a případné opravy
Pravidelně do automatu doplňujeme suroviny, zajišťujeme jeho neustálou provozuschopnost a udržujeme automat i jeho okolí čisté. Instalaci nápojového nebo prodejního automatu provedeme na své náklady. Za umístění a pronajatou plochu vám hradíme měsíčně nájemné, jehož výše je dána vzájemnou dohodou a počtem odebraných porcí. Firma Pavigo s.r.o. vám hradí i náklady na spotřebovanou elektrickou energii, vodné a stočné podle výpočtového listu.

1.

Individuální péče o každého zákazníka

Každá společnost nebo jedinec poptávající naše služby mají jiné požadavky a potřeby.  Sdělení vašich potřeb a požadavků je proto nejdůležitějším krokem pro vaši budoucí spokojenost a naši vzájemnou spolupráci. 

2.

Zajištění špičkového občerstvení

Pokud se nechcete starat o zajištění občerstvení a pitného režimu pro vaše zaměstnance nebo klienty, nechte to na nás. 

3.

Servis a oprava

Náš tým servisních techniků je připraven se o své klienty rychle a kvalitně postarat. V případě poruchy automatů se v maximálně krátké době snažíme o její odstranění

kontaktujte nás
Provozování a prodej nápojových i potravinových automatů ať už nových, nebo repasovaných. Prodej surovin, záruční i pozáruční servis včetně prodeje náhradních dílů do automatů primárně od výrobce Bianchi Vending.
Kontakt
Pavigo BrnoPavigo Hronov
Pavigo s.r.o.
IČO: 262 36 621
DIČ: CZ26236621
Jsme plátci DPH
© 2024 Pavigo. Všechna práva vyhrazena