Automaty na pití i potraviny

Nápojové automaty

Káva dělá den! V Pavigo jsme si toho vědomi, proto dodáváme kvalitní, spolehlivé a pro svůj moderní vzhled oblíbené automaty na kávu. 

Naše automaty zapadnou kamkoliv - malé i velké firmy, kancelářské a nádražní budovy a jiné interní i externí prostory. Jsou velmi oblíbené kvůli své pestré škále horkých nápojů, ze které si vybere opravdu každý, včetně dětí. Pro ty se nabízí například horká čokoláda s vysokým podílem kakaa. 

Vybírat můžete z několika druhů a provedení. Rádi vám při výběru poradíme. 
Široký výběr horkých nápojů z kvalitních surovin
Spolehlivé, kvalitní a vzhledově atraktivní automaty

Nové automaty

Pokud toužíte mít ve své kanceláři či firmě zcela nový nápojový automat, nabízíme vám ideální řešení.

Repasované automaty

Potřebujete snížit vstupní náklady? Nevadí, díky poctivě odvedené práci jsou naše repasované automaty plnohodnotnou alternativou nových automatů.

Potravinové automaty

Prodejní automaty jsou skvělým a rychlým zdrojem občerstvení pro zákazníky, zaměstnance a návštěvníky. Dopřejte jim potěšení z rozmanitých chutí i u vás. 

Prodejní automaty mohou zajišťovat stravování a pitný režim ve veřejných prostorech, kancelářích nebo kdekoliv jinde, kde je potřeba umožnit prodej balených potravin jako jsou bagety, studená kuchyně, cukrovinky a také nápojů v praktických PET-lahvích.

Automaty nabízíme v moderním designu, který lze snadno umístit do každého volného prostoru.
naše produkty

Nápojové automaty 

Společnost Pavigo poskytuje prodej nápojových automatů, které nabízí široké spektrum teplých i studených drinků. 

Veškeré typy nápojových automatů lze na přání zákazníka individuálně upravit k provozu s nezávislým zásobníkem vody za příplatek ve výši 2 300 Kč (čerpadlo, časový spínač, silikonová hadice a plastový kanystr o objemu 25 l).
naše produkty

Potravinové automaty

Automaty na jídlo, naplněné lákavými bagetami a sendviči, dokáží zachránit nejeden uspěchaný den! Dopřejte toto potěšení všem i u vás ve firmě, kanceláři či jiných veřejných prostorech.

Říká se, že hlad je převlečená žízeň, přesto si myslíme, že každý potřebuje někdy něco zakousnout. Od toho jsou tady automaty nabízející, mimo studenou kuchyni, cukrovinky oblíbených a tradičních značek, které zná každý z nás nebo chlazené nápoje v praktických PET lahvích.

Čerstvé bagetě se zeleninou, majonézou, masem či šunkou jen málokdo odolá. Perfektně zažene hlad a navíc je skladná v hygienických obalech. Vaši zákazníci si občerstvení mohou vzít s sebou i na cestu a tím si zpříjemnit všední den. 
 
Automaty na jídlo dodávané společností Pavigo jsou zárukou spolehlivosti a díky modernímu designu je možné je umístit kdekoliv ve volných prostorech, kancelářích nebo je lze využít jako vhodný doplněk rychlého občerstvení.
Chutné a kvalitní občerstvení v hygienických obalech
Široký výběr lákavého sortimentu
Vhodné do každého volného prostoru

Nové automaty

Pokud toužíte mít ve své kanceláři či firmě zcela nový nápojový automat, nabízíme vám ideální řešení.

Repasované automaty

Potřebujete snížit vstupní náklady? Nevadí, díky poctivě odvedené práci jsou naše repasované nápojové automaty plnohodnotnou alternativou těch nových.

Automaty na chlazené nápoje

Kávové automaty patří mezi tradiční vybavení kanceláří i jiných interiérů a exteriérů. Dopřejte svým zaměstnancům nebo zákazníkům něco navíc - automaty na chlazené nápoje, které ocení nejen v letních měsících.

Nápojové automaty na chlazené nápoje jsou skvělým doplňkem kancelářských budov, veřejných prostorů a hlavně nepostradatelnou součástí čerpacích stanic! 

Lze je naplnit chlazenými nápoji v plechovkách či menších lahví. Svým atraktivním moderním designem dokáží zaujmout a v kombinaci s množstvím funkcí, které nabízí, se těší velké oblibě.
Provozování a prodej nápojových i potravinových automatů ať už nových, nebo repasovaných. Prodej surovin, záruční i pozáruční servis včetně prodeje náhradních dílů do automatů primárně od výrobce Bianchi Vending.
Kontakt
Pavigo BrnoPavigo Hronov
Pavigo s.r.o.
IČO: 262 36 621
DIČ: CZ26236621
Jsme plátci DPH
© 2024 Pavigo. Všechna práva vyhrazena